Türkiye İş’ten 48 Ay Vadeli, Anında İhtiyaç Kredisi ve Tüm Detaylar!

Türkiye İş Bankası, her geçen gün teknolojinin gelişmesi ile beraber müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.

Türkiye İş Bankası, 48 ay vadeli anında ihtiyaç kredisi sunuyor.

Kredi başvurusu çeşitli kanallardan gerçekleşiyor. Bireyler, şubeye gidip saatlerce sıra beklemek zorunda kalmıyor. Bu kanallardan biri internet şubesidir. Bireyler bankanın internet şubesine giriş yaparak anında kredi başvurusu yapabiliyor. Diğer bit yöntem ise İşCep’tir. Yine bu kanal aracılığı ile anında başvuru yapmak mümkün.

Anında kredi başvurusunda azami kredi limiti belirlenmiştir. Bireyler 25 bin Türk Lirasına kadar finansman alabilmektedirler. 25 bin ve üzeri kredilerde banka şubesinin ziyaret edilmesi gerekmektedir. 7 gün 24 saat yani günün her saat diliminde kredi başvurusu yapılabilinmektedir. Banka ilk aşamadan başvuruları değerlendirmeye alır. Sonrasında ise onaylandığını ya da onaylanmadığına dair müşterilerine bilgilendirme mesajı atar. Kredinin onaylanması durumunda ise kişilerin vadesiz hesaplarına paraları anında yatırılır.

Faiz Oranları ve Ek Ücret Detayları

Anında ihtiyaç kredisi faiz oranları % 1,29 ve % 1,35’tir. Bu faiz oranlarının değişme koşulları ise hayat sigortasının yapılıp yapılmaması, buna ilişkin de ödenip ödenmemesine bağlıdır. Bazı bankalar hayat sigortası ücretinin ödenmesini zorunlu tutarken Türkiye İş Bankası bunu müşterilerinin tercihine bırakmıştır. Ödenmesi halinde yüzde 1,29 faiz uygulanırken, ödenmemesi halinde ise yüzde 1,35 faiz uygulanır.  Kredi tutarı üzerinden tahsis ücreti hesaplanır. Bu hesaplama kredinin maksimum binde beşi kadardır. Bu oran binde beşten fazla olamaz. Ayrıca Türkiye İş Bankası tahsis ücretine BSMV yani banka sigorta muamele vergisi dahil etmemektedir. Buna ek olarak da ticari faaliyet gösteren bireylerin yapmış oldukları anında krediler değerlendirmeye alınmamaktadır. Bu kampanya sadece bireysel kredi başvurusudur.

Türkiye İş Bankası anında ihtiyaç kredisi faiz oranları  3 Eylül 2017 tarihinde KrediHaberi internet sitesinin editörleri tarafından aşağıda yer alan bağlantı kullanılarak oluşturulmuştur.

http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/krediler/aninda-kredi/Sayfalar/aninda-kredi.aspx

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*