ABank’tan Düşük Faizli Bayram Kredisi!

Alternatif Bank (ABank) Kurban Bayramı döneminde nakit ihtiyacı yaşamamanız, tüm nakit ihtiyaçlarınızı avantajlı bir şekilde çözüme kavuşturmanız amacıyla 48 aya varan vade seçenekleri ve aylık yüzde 1,25’ten başlayan faiz oranları ile birlikte bayram kredisi olanağı sunuyor.

Bayram döneminde yaşanacak nakit ihtiyaçlarını avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte çözüme kavuşturmayı hedefleyen ABank (Alternatif Bank), 48 aya kadar uzayan vade seçeneklerinden bütçeniz için en uygun olanını tercih etmenize olanak sağlıyor.

Şubeye gitmeden, online kredi başvurusu yaparak ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlayan ABank, belge ve kefil gerektirmeden temin edeceğiniz ihtiyaç krediniz ile birlikte bayramı rahat bir şekilde geçirmenize yardımcı olmayı hedefliyor. 

ABank 10 bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

ABank’tan bayram döneminde ihtiyaçlarınızı ertelememek ve avantajlı faiz oranları ile çözüme kavuşturmak için 10 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin etmeniz ve bu kredi için de 48 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmanız halinde uygulanacak aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,31 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı da 298 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu ödeme planı; 31 Ağustos 2017 Perşembe günü, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile ABank’a ait resmi internet sitesi üzerinden oluşturulmuştur.

https://www.abank.com.tr/bireysel/krediler/bayram-kredisi/

İnternet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi türleri hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*