Odeabank’tan Avantajlı Taşıt Kredisi!

Odeabank hayalini kurduğunuz otomobilin sıfır ve ikinci el versiyonları için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini avantajlı taşıt kredisi faiz oranları ile birlikte temin etmenize olanak sağlıyor. İşte Odeabank taşıt kredisine dair tüm detaylar!

Odeabank, düzenlediği taşıt kredisi ürünü ile birlikte hayalini kurduğunuz otomobil için gerekli nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. 48 aya kadar taksit dönemi seçenekleri sunan Odeabank, uzun vade seçenekleri eşliğinde ödemelerinizi düşük tutarlar ile gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Hayalinizde yer alan otomobilin hem sıfır kilometre versiyonu, hem de ikinci el versiyonu için gerekli nakit desteğini temin etmenize olanak sağlayan Odeabank, araç değerinin 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’ine kadar, 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısmının ise yüzde 50’sine kadar kredi çekmenize olanak sağlıyor.

Odeabank Avantajlı Taşıt Kredisi Ödeme Planı

Odeabank’dan temin edeceğiniz 25 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi için 48 ay ade seçeneğinde uygulanan aylık sabit taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,40 olurken ödeme yapılacak eşit taksit tutarı da 762 Türk Lirası 89 Kuruş’a tekabül etmektedir.

Bu ödeme planı 28 Ağustos tarihinde aşağıdaki bağlantı ile hazırlanmıştır.

https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/Sayfalar/hesaplama-araclari.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisinde tüm bankalar tarafından düzenlenen kredi ürünlerine göz atabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*