Albaraka Türk Katılım'dan 48 Ay Vadeli 25.000 TL Taşıt Finansmanı!

Albaraka Türk Katılım'dan 48 Ay Vadeli 25.000 TL Taşıt Finansmanı!

Albaraka Türk Katılım Bankası, düzenlediği taşıt finansmanı ürünü ile birlikte araç satın alımınızda ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini avantajlı taşıt finansmanı faiz oranları ile birlikte temin etmenize olanak sağlıyor.

Albaraka Türk Katılım'dan 48 Ay Vadeli 25.000 TL Taşıt Finansmanı!
Trafik yoğunluğunda zaman kaybetmek istemeyen, ulaşım araçları arasında geçiş yaparken zamanının büyük kısmını harcayanlar genellikle bir araba satın alma hayali kurarlar. Gidilecek yere daha hızlı gidilmesi, ulaşımın daha konforlu ve rahat geçmesi adına araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar, bankalar tarafından düzenlenen taşıt kredisi kampanyaları ile yakından ilgilenmektedirler. Albaraka Türk Katılım Bankası, düzenlediği taşıt finansmanı ürünü ile birlikte araç satın alımınızda ihtiyaç duyduğunuz nakit  desteğini avantajlı taşıt finansmanı faiz oranları ile birlikte temin etmenize olanak sağlıyor.

48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile birlikte hayalini kurduğunuz otomobil için gerekli nakit desteğini sunan Albaraka Türk Katılım Bankası, ödemeleriniz için hazırlanan ödeme planını avantajlı taşıt finansmanı faiz oranları ile birlikte hazırlayarak bütçenizi yormayacak bir ödeme planı oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası, satın alım yapacağınız otomobillerin hem sıfır kilometre versiyonlar, hem de ikinci el versiyonları için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. Satın alınacak araç değerinin 50 bin Türk Lirası'na kadar olan kısmının yüzde 70'ine kadar taşıt finansmanı sunan Albaraka Türk, 50 bin Türk Lirası'ndan fazla olan kısmın da yüzde 50'sine kadar taşıt finansmanı temin etmenize olanak sağlıyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası Taşıt Finansmanı Kâr Payı Oranları

Albaraka Türk Katılım Bankası'ndan 25 bin Türk Lirası tutarında taşıt finansmanı temin etmeniz ve temin ettiğiniz bu finansman için de 48 ay vade seçeneği ile ödeme planı talep etmeniz halinde uygulanacak aylık sabit kâr payı oranları yüzde 1,35 olurken ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 753 Türk Lirası'na tekabül edecektir.

Bu ödeme planı 15 Ağustos 2017 tarihinde aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile oluşturulmuştur.

https://www.albaraka.com.tr/hesaplama-araclari.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisi vasıtasıyla bütçeniz için en uygun kredi seçenekleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası taşıt finansmanı faiz oranları taşıt finansmanı kredilerSende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500