İş Bankası’ndan 120 Ay Vadeli ve Düşük Faizli Kefilsiz Konut Kredisi

Türkiye İş Bankası, birikimlerini yeni bir ev satın alarak hayalleri gerçeğe dönüştürmek isteyenlerin konut satın alımı aşamasında ihtiyaç duydukları nakit desteğini avantajlı konut kredisi faiz oranları ile temin etmelerine olanak sağlıyor.

Düzenlediği kredi kampanyası ile birlikte hayalini kurduğunuz ev için gerekli nakit desteğini temin etmenize olanak sağlayan Türkiye İş Bankası, 120 aya kadar uzayan uzun ödeme seçeneklerinden bütçeniz için en uygun olanını tercih ederek kendi evinize sahip olmanıza olanak sağlıyor. Adeta kira öder gibi evinize sahip olmanıza yardımcı olan Türkiye İş Bankası, düşük konut kredisi faiz oranları ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Türkiye İş Bankası’ndan 120 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile konut kredisi temin etmeniz için ilk etapta satın almak istediğiniz konut için ekspertiz raporu hazırlanması gerekiyor. Gayrimenkul değerleme uzmanları tarafından hazırlanan ekspertiz raporunda satın alacağınız konutun yaşı, bakım durumu, bulunduğu mevki ve emsalleri gibi kriterlere göre belirlenen ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar konut kredisi olanağı sunan İş Bankası, ödemelerinizi de uzun bir dönem içerisinde rahatlıkla gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

Türkiye İş Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları ve Ödeme Planı

Türkiye İş Bankası’ndan çekeceğiniz 100 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi için ödeme planınızı 120 ay vade seçeneği ile oluşturmanız halinde uygulanacak aylık sabit konut kredisi faiz oranları yüzde 1,05 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı bin 469 Türk Lirası, geri ödeme yapacağınız toplam miktar ise 176 bin 353 Türk Lirası olacaktır.

Bu ödeme planı, 15 Ağustos Salı günü aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla Kredi Haberi ziyaretçileri için hazırlanmıştır.

http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/krediler/kredi-hesaplama/Sayfalar/kredi-hesaplama.aspx#Taksit_ev

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyacınız için en uygun krediler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*