Online, Hızlı Onaylanan 5.000 TL Kredi Garanti'de!

Online, Hızlı Onaylanan 5.000 TL Kredi Garanti'de!

Garanti Bankası 48 aya kadar uzayabilen ödeme seçenekleri ile ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini haftanın yedi günü, yirmi dört saati avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ile temin etmenize olanak sağlıyor.

Online, Hızlı Onaylanan 5.000 TL Kredi Garanti'de!
Günlük hayatta aniden oluşan nakit ihtiyaçlarına pratik çözüm üretebilmek oldukça önemlidir. Bankalar tarafından sunulan ihtiyaç kredisi ürünlerinden faydalanarak, ödeleri uzun vadede yapmak borçlu kişileri önemli ölçüde rahatlatmaktadır. Garanti Bankası 48 aya kadar uzayabilen ödeme seçenekleri ile ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini haftanın yedi günü, yirmi dört saati avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ile temin etmenize olanak sağlıyor.

Günlük hayatta herkes birçok farklı sebep ile nakit ihtiyacı yaşayabiliyor. Aniden cep telefonunun bozulması, bilgisayarın bozulması, mobilyaların yenileme zamanının gelmesi, taşınma halinde yapılacak tadilat, dekorasyon ve nakliye gibi masraflar, tatil masrafları gibi birçok sebep ile nakit ihtiyacı duyan vatandaşlar, çözümü bankalar tarafından düzenlenen avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyalarında buluyor.

Düzenlenen kredi ürünleri ile birlikte müşterilerine uygun faiz oranları eşliğinde ihtiyaç kredisi ürünü sunan bankalar, avantajlı bir şekilde kredileri temin etmelerine ve ödemeleri de 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde gerçekleştirmelerine ortam sağlanıyor.

Garanti Bankası, vatandaşların haftanın her günü, her saati ihtiyaç duydukları nakit desteklerini temin edebilmeleri adına avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte internet bankacılığı üzerinden, mobil uygulama üzerinden, ATM'lerden, müşteri hizmetlerini arayarak, SMS göndererek kredi başvurusu gerçekleştirmelerine olanak sağlıyor.

Garanti Bankası 5.000 TL Online Kredi Ödeme Planı

5 bin Türk Lirası tutarında online kredi başvurusu gerçekleştirmeniz ve bu başvurunuz için de 24 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde uygulanacak aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,89'a tekabül ederken, ödeme yapacağınız eşit taksit tutarı da 272,45 Türk Lirası'na tekabül edecektir.

Bu ödeme planı, 14 Ağustos Pazartesi günü, aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla KrediHaberi.com ziyaretçileri için özel hazırlanmıştır.

https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/ihtiyac-kredisi-kampanyasi.page?gbid2=203536#calcContent=UID18246d8

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bankalar tarafından düzenlenen kredi ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

krediler ihtiyaç kredisi faiz oranları Garanti Bankası kredi başvurusuSende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500