Garanti Bankası'ndan Ev Alacak Vatandaşlara Kefilsiz 100.000 TL Konut Kredisi!

Garanti Bankası'ndan Ev Alacak Vatandaşlara Kefilsiz 100.000 TL Konut Kredisi!

​Garanti Bankası, avantajlı mortgage kredisi ile birlikte hayalini kurduğunuz ev için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini avantajlı konut kredisi faiz oranları ile birlikte temin etmenize olanak sağlıyor.

Garanti Bankası'ndan Ev Alacak Vatandaşlara Kefilsiz 100.000 TL Konut Kredisi!
Garanti Bankası, avantajlı mortgage kredisi ile birlikte hayalini kurduğunuz ev için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini avantajlı konut kredisi faiz oranları ile birlikte temin etmenize olanak sağlıyor.

Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar için oldukça avantajlı seçenekler ile konut kredisi ürünleri sunan Garanti Bankası, bünyesinde barındırdığı mortgage uzmanları ile birlikte konut krediniz için en doğru kararı vermenize de yardımcı oluyor. 240 aya kadar uzayan ödeme seçenekleri ile konut kredisi ödemelerinizi büyük bir rahatlık ile gerçekleştirmenize olanak sağlayan Garanti Bankası, satın almak istediğiniz ev için hazırlanan ekspertiz raporunun yüzde 80’ine kadar konut kredisi temin etmenize olanak sağlıyor.

Yanınıza nüfus cüzdanınızı, gelir belgenizi ve ikâmet adresinizi gösteren belgenizi alarak size en yakın Garanti Bankası’ndan hayalinizdeki ev için konut kredisi başvurusu yapabilir, onaylanan kredinizi pratik bir şekilde temin edebilirsiniz.

Garanti Bankası Konut Kredisi Ödeme Planı

Garanti Bankası’ndan 140 bin Türk Lirası tutarında konut kredisi temin etmeniz ve bu konut kredisi için de 120 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmanız halinde uygulanacak aylık sabit konut kredisi faiz oranları yüzde 1,17 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı da 2 bin 177 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu kredi hesaplaması, 12 Ağustos 2017 Cumartesi günü, Kredi Haberi editörleri tarafından aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla oluşturulmuştur.

https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/mortgage/konut_kredisi_hesaplama.page#calcContent=UID2a35c78

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek, hem bütçeniz, hem de ihtiyaç duyduğunuz nakit miktarı için en avantajlı konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi ürünlerini inceleyebilir, karar verdiğiniz kredi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Garanti Bankası konut kredisi krediler


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500