48 Ay Vadeli 20.000 TL Taşıt Kredisi Kuveyt Türk'te!

48 Ay Vadeli 20.000 TL Taşıt Kredisi Kuveyt Türk'te!

​Kuveyt Türk Katılım Bankası, hayalinizde yer alan otomobil için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini avantajlı taşıt kredisi faiz oranları ile birlikte temin etmenize olanak sağlıyor.

48 Ay Vadeli 20.000 TL Taşıt Kredisi Kuveyt Türk'te!
Kuveyt Türk Katılım Bankası, hayalinizde yer alan otomobil için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini avantajlı taşıt kredisi faiz oranları ile birlikte temin etmenize olanak sağlıyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası, katılım bankacılığı prensipleriyle hayalini kurduğunuz otomobil için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ve avantajlı konut kredisi kâr payı oranları ile birlikte gerekli nakit desteğini sağlayan Kuveyt Türk Katılım Bankası, ödemelerinizi rahat bir zeminde yapmanıza olanak sağlıyor. Satın alacağınız aracın sahip olduğu değerin 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’ine kadar konut kredisi avantajı sağlayan Kuveyt Türk Katılım Bankası, 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısmın da yüzde 50’sine kadar konut kredisi temin etmenize, ödemelerinizi de 48 aya kadar uzayan vade seçeneklerinden bütçeniz için en uygun olanını tercih ederek gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Yanınıza nüfus cüzdanınızı, gelir belgenizi ve proforma fatura (ikinci else ruhsat fotokopisi) belgelerini alarak size en yakın Kuveyt Türk Katılım Bankası şubesinden taşıt finansmanı başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Kuveyt Türk Katılım Bankası 20 bin Türk Lirası Taşıt Kredisi Ödeme Planı

Kuveyyt Türk Katılım Bankası’ndan 20 bin Türk Lirası tutarında taşıt kredisi temin etmeniz ve temin ettiğiniz bu kredi için de 48 ay vade tercihi ile ödeme planı oluşturmanız halinde uygulanacak aylık sabit taşıt kredisi kâr payı oranları yüzde 1,25 olurken, ödeme yapacağınız eşit taksit tutarı ise 587 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu kredi hesaplaması, 11 Ağustos 2017 Cuma günü, Kredi Haberi editörleri tarafından aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla oluşturulmuştur.

http://www.kuveytturk.com.tr/bireysel/finansmanlar/arac-finansmani

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek, hem bütçeniz, hem de ihtiyaç duyduğunuz nakit miktarı için en avantajlı konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi ürünlerini inceleyebilir, karar verdiğiniz ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

kuveyt türk katılım bankası krediler taşıt kredisi taşıt finansmanı


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500