ICBC Turkey 10.000 TL Taşıt Kredisi Başvurusu

ICBC Turkey, hayalini kurduğunuz otomobile sahip olabilmeniz adına ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini avantajlı taşıt kredisi faiz oranları ve 48 aya kadar uzayan vade seçenekleriyle temin etmenize olanak sağlıyor.

ICBC Turkey Bankası, temin edeceğiniz taşıt kredisi için avantajlı faiz oranları ve 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde uygun bir ödeme planı çıkartarak, ödemelerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

ICBC Turkey Taşıt Kredisi Başvurusu

ICBC Turkey Bankası’ndan taşıt kredisi temin etmek için yanınıza nüfus cüzdanınızı ya da sürücü belgenizi, çalışma durumunuza göre düzenlenen aylık gelir miktarınızı gösteren gelir belgeniz, ikâmet ettiğiniz adresinizi gösteren adınıza son 3 ay içerisinde düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz, telefon faturalarından bir tanesini alarak size en yakın ICBC Turkey Bankası’ndan kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda yanınızda sıfır kilometre otomobiller için taşıt kredisi başvurusu için proforma fatura, ikinci el otomobiller için taşıt kredisi başvurusu için de ruhsat fotokopisinin bulunması gerekiyor.

ICBC Turkey 10 bin Türk Lirası Taşıt Kredisi Ödeme Planı

ICBC Turkey’den çekeceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi için 48 ay vade seçeneğinde uygulanacak aylık taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,14 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı da 285,54 Türk Lirası’na tekabül edecektir. 

Bu ödeme planı 9 Ağustos 2017 tarihinde aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla oluşturulmuştur.

https://icbc.com.tr/tr/basvuru/kredi-hesaplama/Kredi-Hesaplama/396/1094/0

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyacınız için özel hazırlanmış en uygun kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*