Halkbank’tan Avantajlı 48 Ay Vadeli 5.000 TL Kredi!

Halkbank, tüm ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde çözüme kavuşturabilmeniz için avantajlı faiz oranları eşliğinde 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor.

Halkbank, tatil masrafları, sağlık giderleri, eğitim masrafları, tadilat harcamaları, taşınma masrafları, beyaz eşya alışveriş masrafları, mobilya alışveriş harcamaları gibi tüm nakit ihtiyacı gerektiren durumlarınıza 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile avantajlı bir ihtiyaç kredisi ürünü sunuyor.

Halkbank, düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile, 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç kredinizi temin etmenize olanak sağlıyor. Kredi başvurusu aşamasında ise yanınızda nüfus cüzdanınızın ya da sürücü belgenizin ve gelir belgenizin bulunması, Halkbank tarafından sunulan gerekli belgeler listesinde yer alıyor.

Halkbank 5 bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Halkbank’tan 5 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin etmeniz ve bu kredi başvurusu için de 48 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 142 Türk Lirası’na tekabül ederken, bu ödeme planı için uygulanacak aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları da yüzde 1,13 olacaktır.

Gerekli belgeleri yanınıza alıp, size en yakın Halkbank şubesine giderek rahatlıkla ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebilir, onaylanan kredinizi hemen temin edebilirsiniz.

Bu ödeme planı 2 Ağustos 2017 tarihinde aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile Kredi Haberi sitesi için özel olarak oluşturulmuştur.

http://www.halkbank.com.tr/channels/1.asp?id=2743

Aynı zamanda, Kredi Haberi’nde yer alan krediler kategorisine göz atarak, tüm bankalar tarafından düzenlenen konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi kampanyalarına göz atarak, hem ihtiyacınız, hem de bütçeniz için en uygun krediyi rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*