Türkiye İş Bankası'ndan 48 Ay Vadeli Kefilsiz Taşıt Kredisi!

Türkiye İş Bankası'ndan 48 Ay Vadeli Kefilsiz Taşıt Kredisi!

Türkiye İş Bankası, hem sıfır kilometre bir araç alarak ayağını yerden kesmek isteyenler için, hem de emektar otomobilini yeni bir ikinci el otomobil ile değiştirmek isteyenler için, avantajlı faiz oranları eşliğinde ihtiyaç kredisi temin etmenize olanak sağlıyor.

Türkiye İş Bankası'ndan 48 Ay Vadeli Kefilsiz Taşıt Kredisi!
Türkiye İş Bankası, hem sıfır kilometre bir araç alarak ayağını yerden kesmek isteyenler için, hem de emektar otomobilini yeni bir ikinci el otomobil ile değiştirmek isteyenler için, avantajlı faiz oranları eşliğinde ihtiyaç kredisi temin etmenize olanak sağlıyor. İşte Türkiye İş Bankası tarafından düzenlenen taşıt kredisi kampanyasına dair tüm detaylar!

Türkiye İş Bankası, taşıt kredisi için gerçekleştireceğiniz kredi başvurusu aşamasında ön kefil talebinde bulunmuyor. Hem binek otomobil, hem de hafif ticari araçlar için temin edilebilen bireysel taşıt kredisi ile birlikte ödemelerinizi 48 aya varan uzun vade sürelerine yayarak, avantajlı faiz oranları eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu

Türkiye İş Bankası'ndan avantajlı faiz oranları ile birlikte taşıt kredisi temin etmeniz için ilk etapta başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Aynı zamanda yanınızda nüfus cüzdanınız ya da ehliyetinizin aslı, gelir durumunuzu gösteren gelir belgeniz ve oturduğunuz ikamet adresinizi gösteren belgenin bulunması gerekiyor. Sıfır kilometre otomobiller için temin edilen taşıt kredisi için yanınızda proforma fatura bulunmasını talep eden Türkiye İş Bankası, ikinci el otomobil alımları için de satın almayı düşündüğünüz aracın ruhsat fotokopisinin ya da Motorlu Araç Tescil ve Trafik Belgesi'nin yanınızda bulunmasını talep ediyor.

Gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Türkiye İş Bankası şubesini ziyaret ederek hayalinizdeki otomobil için gerekli taşıt kredisini temin edebilirsiniz.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisi sayesinde bütçeniz için en uygun krediler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

krediler taşıt kredisi Türkiye İş Bankası kredi başvurusuSende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500