Burgan Bank’tan Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi!

Burgan Bank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte hayalini kurduğunuz gibi bir tatil geçirmeniz adına tüm nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturuyor. 48 ay vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranları ile birlikte ihtiyacınız olan kadar nakit miktarını Burgan Bank’tan temin edebilirsiniz.

Yaz döneminde yaşayacağınız acil nakit ihtiyaçları için 48 aya varan uzun taksit dönemleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlayan Burgan Bank, avantajlı faiz oranları ile birlikte ödeme planınızı oluşturarak, ihtiyaç kredisi temin etmenize olanak sağlıyor.

Kredi başvurusu aşamasında ön kefil talebi sunmayan Burgan Bank, gerekli görülmesi halinde ek teminat ya da kefil isteme hakkını da bünyesinde saklı tutuyor.

Banka, 12 ay vade seçeneğiniz için aylık yüzde 1,25, 24 ay vade seçeneğiniz için aylık yüzde 1,36, 36 ay vade seçeneğiniz için aylık yüzde 1,41, 48 ay vade seçeneğiniz için ise aylık yüzde 1,44 oranında faiz uygulaması gerçekleştiriyor.

5 bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Burgan Bank’tan 5 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin etmeniz halinde vade seçeneği olarak da 24 ay vade seçeneğini tercih ederseniz, aylık uygulanacak 1,36 oranındaki sabit faiz oranı ile birlikte yapacağınız ödeme tutarları 308 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu ödeme planı, 21 Temmuz 2017 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile oluşturulmuştur.

https://www.burgan.com.tr/tr/Pages/kredihesaplama.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisi konusunda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*