Yapı Kredi Bankası’ndan Araç Sahibi Yapan Taşıt Kredisi!

Yapı Kredi Bankası’ndan Araç Sahibi Yapan Taşıt Kredisi!

Hayalinizdeki otomobile kavuşmak için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini avantajlı faiz oranları ve uzun taksit seçenekleri ile Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi kampanyası ile temin edebilirsiniz

Yapı Kredi Bankası’ndan Araç Sahibi Yapan Taşıt Kredisi!
Hayalinizdeki otomobile kavuşmak için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini avantajlı faiz oranları ve uzun taksit seçenekleri ile Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi kampanyası ile temin edebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası, hem sıfır kilometre otomobiller için, hem de 10 yaşına kadar olan ikinci el otomobiller için 48 aya varan uzun vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. Kefilsiz ve ekspertiz süresicini beklemeden, hızlı ve pratik bir şekilde taşıt kredisi olanağı sağlayan Yapı Kredi Bankası, aylık yüzde 1,27'den başlayan faiz oranları ile birlikte taşıt kredisi temin etmenize olanak sağlıyor.

20.000 TL Taşıt Kredisi Ödeme Planı

Yapı Kredi Bankası'ndan sıfır kilometre otomobil alımlarınızda 20 bin Türk Lirası tutarında taşıt kredisi temin ederek 24 ay vade tercihi gerçekleştirmeniz halinde aylık faiz oranı 1,27 oranında olurken, aylık eşit taksit tutarınız da bin 1 Türk Lirasına tekabül edecektir. 36 ay vade tercihinde faiz oranı yüzde 1,27'de sabit kalırken, aylık eşit taksit tutarı 726 Türk Lirası'na, 48 ay vade tercihinde aylık faiz oranı yüzde 1,32 olurken, aylık eşit taksit tutarı da 598 Türk Lirası'na tekabül etmektedir.

Aynı ödeme planını ikinci el otomobil alımlarında oluşturduğumuzda ise 24 ay vade tercihi için aylık yüzde 1,29 oranında faiz oranı ve aylık taksit tutarı bin 4 Türk Lirası, 36 ay vade seçenğinde aylık yüzde 1,29 oranında faiz oranı ve 729 Türk Lirası aylık taksit tutarı ve 48 ay vade seçeneğinde aylık yüzde 1,34 oranında faiz uygulaması ve 601 Türk Lirası tutarında eşit taksit tutarı ortaya çıkmaktadır.

Bu ödeme planı, 19 Temmuz 2017 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile gerçekleştirilmiştir.

https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/tasit-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisi vasıtası ile bütçeniz için en uygun taşıt kredisini belirleyebilirsiniz.

krediler Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi En Uygun Taşıt Kredisi


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500