Halkbank’ın İhtiyaç Kredisi Kampanyası Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

Halkbank, kuruluşunun yetmiş dokuzuncu yıl dönümü şerefine düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasını tüm hızıyla devam ettiriyor. Aylık yüzde 1,13’ten başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekeleri ile birlikte en uygun ihtiyaç kredisi ürününü incelemek için işte detaylar!

Halkbank, her yaş dönümünde yaptığı gibi bu yıl da kuruluşunun yetmiş dokuzuncu yıl dönümüne özel ihtiaç kredisi kampanyası düzenliyor. ‘Halk Günü’ adı verilen ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde aylık yüzde 1,13’ten başlayan faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi temin etmenize olanak sağlayan Halkbank, avantajlı faiz oranları ve uygun vade seçenekleri ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini rahatlıkla temin etmenize olanak sağlıyor.

Halkbank Halk Günü İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Halkbank’tan ihtiyaç kredisi temin etme aşamasında iki farklı ödeme planı karşınıza çıkıyor. Bu ödeme planlarından bir tanesinde faiz oranı ve kredi masrafları ödeme planınıza dahil edilirken, ikinci seçenek içerisinde faiz oranı daha yüksek tutularak, masrafsız ihtiyaç kredisi temin etmenize olanak sağlanıyor.

10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için 48 ay vade tercihinizde aylık yüzde 1,13 oranında faiz uygulaması ve kredi masrafları eşliğinde aylık taksit tutarınız 427 Türk Lirası’na tekabül ederken, aynı seçenekler için masrafsız ihtiyaç kredisinde aylık yüzde 1,18 oranında faiz uygulaması gerçekleştirilerek aylık 433 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile ödeme planınız oluşturuluyor.

Bu ödeme planı, aşağıdaki bağlantıdan 16 Temmuz 2017 tarihi itibariyle temin edilmiştir.

http://www.halkbank.com.tr/channels/1.asp?id=2889

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederk bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*