3 Ay Ertelemeli Yaza Özel Taşıt Kredisi Vakıfbank'ta

3 Ay Ertelemeli Yaza Özel Taşıt Kredisi Vakıfbank'ta

Vakıfbank, düzenlediği Yaza Özel Taşıt Kredisi Kampanyası ile birlikte, ilk taksit için 3 ay erteleme avantajı, 48 aya varan vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranları eşliğinde hayalini kurduğunuz otomobile kavuşmanıza olanak sağlıyor.

3 Ay Ertelemeli Yaza Özel Taşıt Kredisi Vakıfbank'ta
Vakıfbank, düzenlediği Yaza Özel Taşıt Kredisi Kampanyası ile birlikte, ilk taksit için 3 ay erteleme avantajı, 48 aya varan vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranları eşliğinde hayalini kurduğunuz otomobile kavuşmanıza olanak sağlıyor. İşte Vakıfbank tarafından düzenlenen taşıt kredisi kampanyasına dair merak edilen tüm detaylar!

Kredi başvuru aşamasında ön kefil şartı sunmayan Vakıfbank, 48 aya varan vade seçenekleri ve aylık yüzde 1,11'den başlayan faiz oranları eşliğinde otomobil sahibi olmanız için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. Aylık eşit periyotlar ile ödeme yapacağınız ihtiyaç kredisi için isterseniz 3 ayda bir taksit periyodunu tercih ederek, ödemelerinizi ona göre planlayabilirsiniz.

Vade süreciniz boyunca sabit faiz uygulaması gerçekleştirerek; hem faiz değişimlerinden etkilenmenizi önleyen Vakıbank, hem de aynı zamanda ödemelerinizi önceden planlamanıza olanak sağlıyor.

Kredi ödemelerinizin son taksidi için balon ödeme yöntemini sunan Vakıfbank, satın alacağınız otomobilin 50 bin Türk Lirası'na kadar olan ilk kısmı için %70'e varan oranlarda kredi desteği sunarken, 50 bin Türk Lirası'nı aşan kısmın da yüzde 50'sine kadar kredi temin etmenize olanak sağlıyor.

Sabit taksit avantajına ek olarak, değişken taksitler ile kredi ödemesi gerçekleştirmenize de olanak sağlayan VAkıfbank, aynı zamanda kredi süreciniz boyunca hayat sigortası uygulaması zorunluluğu da sunmuyor.

 

​Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisi vasıtasıyla bütçeniz için en uygun taşıt kredisini rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

krediler taşıt kredisi en uygun taşıt kredisi kredi başvurusu


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500