48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Anadolubank’ta Avantajlı Faiz Oranları İle Sunuluyor!

Anadolubank, düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile birlikte 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları eşliğinde taşıt satın alma aşamasında ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. İşte Anadolubank tarafından sunulan kredi kampanyalarına dair merak edilen detaylar!

Anadolubank, düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile birlikte, hem sıfır kilometre otomobil alımlarınızda, hem de ikinci el otomobil alımlarınızda ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. Avantajlı  faiz oranları ile birlikte sunulan taşıt kredisi, 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde temin edilebiliyor.

Anadolubank Taşıt Kredi Başvurus

Anadolubank’tan taşıt satın alma aşamasında kredi başvurusu gerçekleştireceksiniz, yanınıda nüfus cüzdanınız, çalışma durumunuza göre düzenlenen gelir belgeniz ve ikâmet adresinizi gösteren, son 3 ay içerisinde adınıza düzenlenmiş gelir belgesi ile birlikte, satın alacağınız otomobilin sıfır kilometre olması halinde proforma fatura, ikinci el olması halinde ise ruhsat fotokopisinin yanınızda bulunması gerekiyor.

Kredi süreci boyunca kasko ve zorunlu trafik sigortası uygulamasının yapılmasını talep eden Anadolubank, aynı zamanda kredi temini aşamasında fatura ya da noter satış sözleşmesinin de bankaya teslim edilmesini talep ediyor. Kredi başvurusu aşamasında herhangi bir ön kefil şartı sunmayan banka, satın alınacak araç üzerine rehin tesisi gerçekleştirerek gerekli teminatı sağlıyor.

Aynı zamanda interent sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak satın alacağınız otomobil için bütçenize en uygun taşıt kredisini tespit edebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*