İş Bankası’ndan Vadeli TL Mevduat Hesabı İle Yatırımlarınızı Güvence Altına Alın!

Birikimlerini Türk Lirası cinsinden gerçekleştiren herkes için hazırlanan Vadeli Türk Lirası Mevduat Hesabı kampanyası ile birlikte, yüksek faiz oranları eşliğinde birikimlerinizi değerlendirmeye başlayın. İşte İş Bankası tarafından düzenlenen Vadeli TL Mevduat Hesabı Kampanyası’na dair merak edilen tüm detaylar!

İş Bankası, birikimlerini Türk Lirası cinsinden değerlendirmek isteyen müşterileri için, Vadeli Türk Lirası Mevduat Hesabı kampanyasını düzenliyor. Piyasa koşullarına göre, özenle belirlenen avantajlı faiz oranları ile birlikte gelir elde etmenize olanak sağlayan Türkiye İş Bankası, 1 ay, 3 ay, 6 ay, 1 yıl, 2 yıl ve  3 yıl süre ile vade planı oluşturmanıza olanak sağlıyor.

Aynı zamanda dilediğiniz gün sayısına göre de vade süreci oluşturan İş Bankası, minimum 250 Türk Lirası ile birlikte birikimlerinizi değerlendirmenize olanak sağlıyor.

Aksi bir talimat vermemeniz halinde vade sürecinizin bitmesi ile birlikte vadeniz, güncel faiz oranları ile birlikte yenilenerek birikimleriniz değer kazanmaya devam ediyor.

Size en yakın Türkiye İş Bankası şubesine giderek rahatlıkla açtırabileceğiniz Vadeli Türk Lirası Mevdat Hesabı için aynı zamanda İş Bankası’nın mobil bankacılık ve internet bankacılığı yöntemlerini kullanarak da rahatlıkla hesap açımı gerçekleştirebilirsiniz.

Aylık yüzde 9’dan başlayan faiz oranları eşliğinde birikimlerinizi yatırıma dönüştürmenize ve sürekli kazanç elde etmenize olanak sağlayan Türkiye İş Bankası’nın Vadeli Türk Lirası Mevduat Hesabı kampanyasından faydalanmak için, size en yakın İş Bankası şubesini ya da İş Bankası’na ait resmi internet sitesini ziyaret ederek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*