Fibabanka'dan Kredi Notu Yüksek Olan Müşterilerine Özel Yıldız Kredisi Kampanyası!

Fibabanka'dan Kredi Notu Yüksek Olan Müşterilerine Özel Yıldız Kredisi Kampanyası!

Fibabanka, kredi notu yüksek olan müşterilerine özel Yıldız Kredisi Kampanyası düzenledi.

Fibabanka'dan Kredi Notu Yüksek Olan Müşterilerine Özel Yıldız Kredisi Kampanyası!
Müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sağlayabilmek için sürekli kendini büyüten, yenileyen, teknolojik alt yapısı ile en hızlı ve en kaliteli hizmeti vermek için performans gösteren Fibabanka, kendi müşterilerine özel kredi kampanyaları düzenlemektedir.

Yaz döneminin gelmesi ile beraber tatile gitmek isteyen, yazın düğün yapmak isteyen, çocuklarını kurslara göndermek isteyen ya da arabalarını yenilemek isteyen müşterilerinin her zaman yanında olup, onların nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına uygun faizli ihtiyaç kredisi imkanları sağlayan Fibabanka, kredi notu yüksek olan müşterilerine özel finansman sunmaktadır.

İhtiyaç kredisi kapsamında Yıldız Kredisi Kampanyası düzenleyen Fibabanka, KKB skoru 1400 puan ve üzerinde olan müşterilerine özel yüzde 1,21'den başlayan faiz oranları ile finansman sağlamaktadır.

Yıldız Kredisi Kampanyası dahilinde maksimum 30.000 TL'ye kadar kredi imkanı veren banka, 5.000 TL'ye kadar olan krediyi 3 ile 36 ay arasındaki kullanımlarda yüzde 1,21, 36 ile 48 ay arasındaki kullanımlarda yüzde 1,25 ve 5.000 ile 30.000 TL arasındaki krediyi yine 3 ile 36 ay arasındaki kullanımlarda yüzde 1,19 ve 36 ile 48 ay arasında yüzde 1,23 oranında faiz uygulamaktadır.

Banka her kredi tutarlarında kredinin binde beşi kadar kredi tahsis ücreti yani dosya masrafı ücreti almaktadır. Bu ücret bireylerden bir kez alınmaktadır.

Fibabanka Yıldız Kredisi kampanyası 19.07.2017 tarihinde aşağıdaki bağlantı aracılığı ile hesaplanmıştır.

https://www.fibabanka.com.tr/bireysel/bireysel-krediler/ihtiyac-kredisi/yildiz-kredi.aspx

Siz de duyduğunuz nakit desteğini kredi olarak temin etmek istiyorsanız internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini belirleyebilirsiniz.

uygun faizli ihtiyaç kredisi Fibabanka Yıldız Kredisi Kampanyası İhtiyaç kredisiSende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500