Ziraat'ten Bayramda Araç Sahibi Yapan Kredi!

Ziraat'ten Bayramda Araç Sahibi Yapan Kredi!

Ziraat Bankası, düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile birlikte bayram döneminde bir otomobil sahibi olarak seyahatlerinizi daha konforlu koşullarda geçirmenize olanak sağlıyor.

Ziraat'ten Bayramda Araç Sahibi Yapan Kredi!
Ziraat Bankası, düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile birlikte bayram döneminde bir otomobil sahibi olarak seyahatlerinizi daha konforlu koşullarda geçirmenize olanak sağlıyor. Hem sıfır kilometre otomobiller, he de ikinci el otomobiller için rahatlıkla temin edebileceğiniz bir taşıt kredisi ürünü olan Ziraat Bankası Taşıt Kredisi ile birlikte düşük faiz oranları ve uygun vade seçenekerleri ile hayalinizdeki otomobile kavuşabilirsiniz.

Sıfır kilometre otomobil alımlarınızda temin edebileceğiniz taşıt kredisini, aynı zamanda 5 yaşına kadar olan ikinci el otomobilleriniz için de temin etmenize olanak sağlayan Ziraat Bankası, 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde rahat bir ödeme planı oluşturarak kredi ödemenizi gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

Avantajlı faiz oranları ile temin edeceğinzi taşıt kredisi, satın alacağınız otomobilin ilk 50 bin Türk Lirası için yüzde 70'ine kadar temin edilebiliyorken, 50 bin Türk Lirası'nı aşan kısım için de yüzde 50'si oranında kredi desteği sağlayabiliyorsunuz. Taşıt kredisi başvurusu aşamasında herhangi bir ön kefil talebinde bulunmayan Ziraat Bankası, satın alacağınız otomobil üzerine rehin tesisi gerçekleştirerek, taşıt kredisi için gerekli olan teminatı sağlıyor.

Size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek rahatlıkla başvurabileceğiniz taşıt kredisi için yanınızda kimliğiniz, gelir belgeniz ve ikâmet adresinizi gösteren belgeniz dışında bir de satın alacağınız otomobil sıfır kilometre bir otomobil ise proforma faturası, ikinci el otomobilse de ruhsat fotokopisi getirmenize ihtiyaç duyuluyor.

İnternet sitemizde yer alan krediler kategorisindeki kredilere göz atarak bütçeniz için en uygun krediyi rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

krediler Ziraat Bankası taşıt kredisi Taşıt kredisi başvurusu


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500