Esnek Ödemeli Konut Finansmanı Albaraka Türk'ten!

Esnek Ödemeli Konut Finansmanı Albaraka Türk'ten!

Albaraka Türk Katılım Bankası, müşterilerine özel ödeme seçenekleri ve uzun vadelerde konut finansmanı sağlıyor.

Esnek Ödemeli Konut Finansmanı Albaraka Türk'ten!
Albaraka Türk Katılım Bankası, müşterilerine özel ödeme seçenekleri ve uzun vadelerde konut finansmanı sağlıyor.

120 ay vadeli konut finansmanı sağlayan Albaraka Türk, geri ödemeler için çeşitli kolaylıklar sağlıyor. Eşit taksitler, 2 ya da 3 ayda bir taksitler yahut esner ödemeler ile konut finansmanı ödeme imkanları veriliyor. Bireyler kendilerine uygun olan ödeme planlarını oluşturuyor.

Satın alınacak evi bankanın anlaşmalı olduğu eksper yardımı ile ekspertiz raporu oluşturuluyor. Ekspertiz raporunda çıkan evin değerinin yüzde 80'ine denk gelen tutar kadar finansman sağlanıyor. Ancak müşteriler ek teminat gösterdiklerinde yüzde 100'lük konut finansmanından yararlanmak mümkün oluyor. Albaraka Türk konut finansmanı kat mülkiyeti yahut kat irtifakı  tapusu ibraz edilerek kullandırılıyor. Konut sigortası, gayrimenkul sigortası ya da zorunlu deprem sigortasının birini yahut hepsini yaptırarak bireyler evlerini koruma altına alabiliyor. Kredi ödemeleri boyunca banka hayat sigortası yaptırmayı teklif ediyor.

Konut finansmanında uygun kar payı oranları sağlayan Albaraka Türk, ortalama olarak 650 Türk Lirası tutarında ekspertiz raporu ücreti alıyor. Ekspertiz ücretleri evin bazı niteliklerine göre değişkenlik gösterebiliyor. 175 Türk Lirası Konut Sigortası, 155 Türk Lirası zorunlu deprem sigortası alan banka, sigorta tutarlarını yıllık maliyet hesaplamalarına dahil etmeden hesaplıyor.

Albaraka Türk konut finansmanı 120 ay vadeli 50 bin Türk Lirası almak isteyen bir birey aylık yüzde 1,09 oranında kar payı ödemesi yapıyor. Aynı tutarı 60 ay vadeli ödemek isteyen birey ise aylık yüzde 1,13 oranında kar payı ödemesi yapıyor.

Albaraka Türk Konut finansmanı başvuruları şubelerden gerçekleşiyor. Müşteriler bankanın istediği belgeleri yanlarında götürerek finansmanı alım süreçlerini hızlandırabilirler.

İnternet sitemizde yer alan krediler kategorisinde bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini belirleyebilmeniz adına tüm bankaların düzenlediği kredi kampanyalarını sizlerle buluşturuyoruz. Kategoriyi ziyaret ederek bütçeniz için en uygun krediyi belirleyebilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası 120 ay vadeli konut finansmanı konut finansmanı Konut finansmanı başvurularıSende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500