ING Bank Çok Sayıda Yeni Personel Alımı Yapacak

ING Bank Çok Sayıda Yeni Personel Alımı Yapacak

ING Bank, bir ING Grubu üyesi olan, Asya Avustralya, Kuzey ve Latin Amerika yer alan 40’dan fazla ülkelerde şubeleri ile, müşterilerine bankacılık ve finans sektöründe profesyonel hizmet sunan Hollandalı bir bankadır.

ING Bank Çok Sayıda Yeni Personel Alımı Yapacak
ING Bank, bir ING Grubu üyesi olan, Asya Avustralya, Kuzey ve Latin Amerika yer alan 40’dan fazla ülkelerde şubeleri ile, müşterilerine bankacılık ve finans sektöründe profesyonel hizmet sunan Hollandalı bir bankadır. Dünyada yer alan lider finans kuruluşlarından biri olarak nitelendirilen ING Bank, yaklaşık 53 bin civarında ki çalışanıyla birlikte dünya çapında hizmet sunmaya devam ediyor. ING Grup kendilerine belirlemiş oldukları ana prensipleri olan, faaliyet gösterdikleri bu ülkelerde çocukların eğitimi ve finansa eğitim gibi alanlarda da bir takım çalışmalar yürütmektedir.

Ayrıca ekvator prensiplerini canı gönülden kabul eden uluslararası 10 firmadan biri olma özelliğine de sahiptir. Küresel sorumluluk standartlarına olan uyumu ise FTSE4Good ve Dow Jones Sustainability Index gibi firmalar tarafından tescil edilen ING Grup, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’ni de 2006 yılında imzalamış bir firmadır. Piyasa değeri bakımından araştırıldığında MSCI’a göre ING Grup, Avrupa’da yer alan en büyük 20 bankadan 10’uncusu olarak belirlenmiştir.    

ING Bank Türkiye’de 2007 yılında Oyak Bank’a ait hisselerin tamamını satın alarak, hizmet vermeye başlamıştır. Ayrıca 2014 yılının sonu itibariyle 317 civarında şubesi ve yaklaşık olarak 6 bin 200 kişilik bir çalışma kadrosuyla Türkiye’de ki en büyük 8’inci özel banka niteliğine de sahiptir.

Bu yeni dönemde öncü bankalar arasında yerini alan ING Bank, eski köye yeni adet sloganıyla bankacılık modelini her zaman ve her yerde hızlı ve kolay çözümler üretebilen bir banka olmak yolunda kendini geliştirmiştir.

Bu prensiplere sahip olan ING Bank, şimdi ise Türkiye genelinde bünyesinde farklı pozisyonlarda çalıştırmak üzere ekip arkadaşları almaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde yayımlamış olduğu iş ilanına göre bankanın bünyesinde, 18 ayrı yer ve pozisyonlarda eleman açığı yer alıyor. Eleman alımı yapılacak olan yer ve pozisyonların listesi ise ING Bank’ın Yönetimi tarafından yayımlanan ilanda yer alıyor.

ING Bank ekip arkadaşları iş ilanıSende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500